Ціни

Компанія «Бізон-Тех 2006» завжди з радістю і великою увагою ставиться до запитів і побажань своїх клієнтів. Ми із задоволенням консультуємо аграріїв, які співпрацюють з нами, пишаємося збільшенням посівної площі, зростанню урожаю і підвищення його якості і, звичайно ж, освоєння нашими клієнтами передових технологій.

Скачати прайс на 2017-й рік

  1. Гербіциди (оновлено 17.02.2017)
  2. Фунгіциди (оновлено 17.02.2017)
  3. Інсектициди (оновлено 17.02.2017)
  4. Протруювачи, десіканты, регулятори росту (оновлено 17.02.2017)
  5. Прайс на ЗЗР Океан-Інвест на 2017-й рік.
  6. Насіння гібридів соняшника — прайс 2016
  7. Насіння гібридів кукурудзи — прайс 2016

Успіх клієнта – наш успіх!

Всі співробітники нашої компанії вважають, що від Вашої успішної роботи на полях України залежить успіх і нашої компанії. Яким чином? – Поміркуйте самі – збільшення Вашого прибутку і задоволеність від придбаної в компанії «Бізон-Тех» продукції, приводить нас з Вами до тіснішої, ще більш продуктивному, цікавого і взаємовигідної співпраці! Таким чином, діяльність нашого підприємства спрямована не на те, щоб будь-якими шляхами збільшити кількість продажів, а на те, щоб максимально повно задовольнити запити наших клієнтів у якісній продукції, що ідеально підходить для їхньої конкретної ситуації. Ми, як ніхто інший, розуміємо, що Ваш успіх робить успішною і нашу компанію! На цьому твердженні ми і будуємо нашу роботу з клієнтами.

Пропозиції компанії

Для клієнтів компанії «Бізон-Тех 2006» створено безліч абсолютно унікальних комерційних пропозицій. Наприклад, забезпечення повного циклу вирощування культури, починаючи від продажу насіння, закінчуючи збутом кінцевої продукції. Ознайомившись з прайсом на продукцію компанії, і взявши на замітку кілька позицій, Ви можете звернутися за консультацією до співробітників компанії. Наші фахівці мають можливість спостерігати за використанням пропонованої нами продукції на самих різних полях країни. Завдяки такому досвіду, високої кваліфікації та невтомній аналізу ситуації, наші співробітники з радістю нададуть Вам докладні рекомендації щодо можливості вирощування того чи іншого гібрида насіння, використання конкретних видів добрив або засобів захисту рослин.

Більше того, перебуваючи в постійному прагненні збільшити можливості наших клієнтів, ми розробили власні кредитні лінії для наших клієнтів. Завдяки такому підходу, наші постійні і нові клієнти, можуть збільшити посівні площі і отримати більший урожай! А постійна консультаційна підтримка співробітників нашої компанії допоможе Вам не тільки придбати якісне зерно, а й найкращим чином удобрити землю, захистити посіви від шкідників, і в підсумку, збільшити прибуток, зібравши врожай більший не тільки за кількістю, але і кращий за якістю продукту.

Партнери компанії

Наше підприємство не перший рік співпрацює з такими всесвітньо відомими лідерами виробництва якісного посівного матеріалу, як «Сингента», «Піонер», «Монсанто», «Ліма-Грейн», «Коссад Семанс». Засобів захисту рослин«Басф», «Монсанто», «Сингента». Виробниками макро-і мікродобрив – «Байєр», «Дюпон», «Доу Агросайенсіс», ПАТ «Концерн« Стирол », ПАТ« Сумихімпром », ПрАТ« Сєвєродонецьке об’єднання «Азот» та інші.

Працюйте з нами!

Ознайомтеся з прайсами на продукцію підприємства «Бізон-Тех 2006», телефонуйте нам за номерами, вказаними в розділі Контакти, і ми завжди з радістю прийдемо Вам не допомога! Підбір гібридів, оптимально відповідних для обробітку на Ваших полях, консультації і докладні рекомендації щодо актуальності і способів використання добрив та засоби захисту рослин, унікальні кредитні програми та індивідуально розроблені умови співпраці, постійний обмін досвідом працівників сільського господарства по всій Україні. Нові знайомства, яскраві враження, спілкування з безліччю цікавих людей, професіоналів своєї справи і співробітництво з надійними діловими партнерами – все це Ви знайдете, вибравши співпрацю з компанією «Бізон-Тех 2006».