Насіння сонячника, гібриди сонячника

Про культуру

Соняшник – важлива олійна посухостійка і теплолюбна сільськогосподарська культура. Рослина має розвинену кореневу систему, що дозволяє йому отримувати вологу з глибини до 3-ох метрів. Під час вегетації вимагає забезпечення вологою в обсягах 300-400 мм, в іншому випадку кошики і насіння рослин залишаться недорозвиненими.

Рекомендовані гібриди

Культивування соняшнику в Україну

У тому, що стосується сівозміни, перед соняшником оптимальне використання озимої або ярої пшениці, вівса або картоплі. Обробка грунту восени передбачає збереження вологи і позбавлення від бур’янів. Оранка здійснюється глибиною до 25-30 см, перед оранкою фахівці рекомендують обробляти грунт гербіцидами. Перед посівами грунт обробляють мінімально.

Добрива ефективно застосовувати під основний обробіток грунту і з посівом або міжрядної обробкою. Через розвиненої кореневої системи, що йде на глибину 1,5-5 метрів, дрібна закладення добрив неефективна.

Для соняшнику вкрай ефективним є використання комплексних протруйників. Це дозволяє захистити насіння від таких поширених проблем, як пероноспороз, фомопсису, сіра, біла, суха, фузаріозна гниль, альтерніоз, попелиці, довгоносики, дротяники та жуки черниши. Поряд з цими засобами захисту рослин можна використовувати стимулятори росту та мікродобрива. Сівозміна так само є вкрай ефективним засобом захисту від хвороб. Дотримувана витримка періоду тривалістю в 6-8 років дозволяє убезпечити рослину від цілого ряду хвороб, бур’янів і шкідників.

Посів соняшнику здійснюється в період, коли температура землі на глибині 5-8 см тримається в межах 10-12°С. Догляд за посівами полягає в боротьбі з бур’янами, шкідниками та хворобами рослин.

Насіння гібридів соняшнику від компанії «Бізон-Тех 2006»

Вибір сортів або гібридів соняшнику здійснюється в залежності від кліматичних умов регіону і властивостей конкретних грунтів. Найбільш поширеними виробниками насіння гібридів соняшнику є компанії «Піонер», «Монсанто», «Сингента» та «Нові Сад». Продукцію даних виробників і пропонує Вашій увазі компанія «Бізон-Тех 2006».

Пропоновані нами насіння соняшнику відрізняються високою схожістю та врожайністю, відповідають світовим стандартам якості та чудовою калібруванням. Крім насіння ми забезпечуємо наших клієнтів консультаціями щодо підбору добрива під конкретні види грунтів та сільськогосподарських культур, повним набором добрив і засобів захисту рослин і детальними рекомендаціями щодо технології їх використання. Ми так само розробили гнучку систему знижок і власну систему кредитування наших клієнтів.

Дізнатися більше про пропозиції нашого підприємства Ви можете, навідавшись в розділ «Контакти» і зв’язавшись з нами за вказаними координатами.